PRAHA – OFFICE MANAGER/KA

Hledáme kolegyni / kolegu na administrativní výpomoc na dlouhodobou spolupráci. Přednostně poptáváme lidi z oboru, na doporučení od lidí z oboru, nebo doporučení od našeho zákazníka. Vhodné i pro studenty. Nástup možný ihned.

  • Náplň práce: fakturace, zpracování podkladů pro účetnictví, komunikace se zákazníky, vyřizování telefonátů, apod.
  • Požadujeme: práce s MS Excel, AJ, komunikativnost, výhodou je časová flexibilita, ŽL
  • Nabízíme: objemem poloviční až plný úvazek (dle dohody a časových možností) Po – Pá, přístup se vzdělávat v oblasti filmové a foto technice, přátelský kolektiv
  • Místo pracoviště: Praha 1, Petrská 18

BRNO – MANAGER NOVÉ POBOČKY (popř. OSTRAVA / BRATISLAVA)

Chtěli bychom se rozrůst do dalších měst mimo Prahu, máme prostředky, vybavení a knowhow, ale nemáme šikovné lidi z daných měst. Sháníme ke spolupráci studio, filmařskou crew, anebo freelancera na pomoc s rozjezdem pobočky v daných městech.

  • Nabízíme: Zařízenou kancelář s internetem a skladem filmařské a foto techniky. S takovým zázemím tě budou v daném měste všichni filmaři a fotografové milovat. Předáme zkušenosti pro technický i kreativní růst a případné knowhow pro budoucí práci na placech.
  • Podmínky: Zkušenost s fotografickou nebo filmovou technikou. Přednostně poptáváme lidi z branže, studenty filmových škol, na doporučení od lidí z oboru, nebo doporučení od našeho zákazníka. V tomto případě je také nutná 100% spolehlivost.
  • Místo pracoviště: Brno (popř. Ostrava / Bratislava)
  • Časová náročnost: Ideálně Po - So cca 8:30-10:00 a 18:00-20:00 nebo dle možností.