ARRI Alexa Mini

Potřebujete vypůjčit ARRI Alexa Mini? Miniaturní digitální filmová kamera kombinujíce prověřenou obrazovou kvalitu modelů ALEXA s malou vahou a kompaktními rozměry. Zaznam až 4K do kodeku ProRes 4444 XQ, debayer ADA-5 pro lepší obrazovou kvalitu, slowmotion až 200fps ve 2K. Jde o miniaturní digitální filmovou kameru kombinující prověřenou obrazovou kvalitu modelů ALEXA s malou vahou a kompaktními rozměry. ALEXA Mini je určena štábům, které používají kamery ALEXA, ale zároveň potřebují i menš… číst více

8 000,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 2-3 ks

-60% SLEVA 12 000,- 20 000 ,- CENA PŘED SLEVOU


1x Arri Alexa Mini brain
1x ARRI Titanium EF mount
1x Cfast 2.0 reader
1x Alexa Mini Top Handle
1x Tilta Quick Release Shoulder Pad
1x Tilta 19mm Baseplate TT-C06/C07
1x ARRI Titanium PL LDS mount with L-Bus connector
2x Alexa Mini display MVF-1 kabel
1x Tilta hand grip
2x 19mm tyč
2x 15mm tyč

Miniaturní digitální filmová kamera kombinujíce prověřenou obrazovou kvalitu modelů ALEXA s malou vahou a kompaktními rozměry. Zaznam až 4K do kodeku ProRes 4444 XQ, debayer ADA-5 pro lepší obrazovou kvalitu, slowmotion až 200fps ve 2K.

Jde o miniaturní digitální filmovou kameru kombinující prověřenou obrazovou kvalitu modelů ALEXA s malou vahou a kompaktními rozměry. ALEXA Mini je určena štábům, které používají kamery ALEXA, ale zároveň potřebují i menší přístroje pro zvláštní účely (např. kvůli stabilizátorům). Stejně tak je oblíbená i u štábů, které neuspokojuje kvalita a výstup kamer RED. Kamera dosáhla takové stupně miniaturizace díky kompaktní a před vlivy okolí chráněné elektronice, lehkému karbonovému tělu a bajonetu PL z titanu. Stejně jako model ARRI AMIRA, i ALEXA Mini zaznamenává až 4K video do kodeku ProRes. Kamera umožňuje záznam v UHD (3,8K) v kodeku ProRES až 4444 XQ a obsahuje vylepšené debayering algoritmy ADA-5 pro lepší obrazovou kvalitu. Maximálně umožňuje ve verzi SUP3.0 záznam slowmotion až 200fps ve 2K.


Doporučujeme vypůjčit společně se:


Další produkty k pronájmu v kategorii