Set filtrů Tiffen IRND 4x5,65 (ND3, ND6, ND9, ND1.2) WW

Potřebujete vypůjčit Set filtrů Tiffen IRND 4x5,65 (ND3, ND6, ND9, ND1.2) WW? Sada Filtrů Tiffen 4x5,65" Full Spectrum IRND 0.9 je kombinací jak infračerveného filtru, tak i filtr s neutrální hustotou. IRND je ideální pro HD kamery, které mají větší citlivost na nízké světlo a následně zvýšenou náchylnost ke kontaminaci infračerveným zářením jako je například RED Epic MX a kamery od Blackmagic (Blackmagic 4K production, Blackmagic 2,5K, Blackmagic Ursa a Ursa mini PRO). Při použití standardního filtru s neutrální… číst více

2 000,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 1 ks

1x Tiffen 4x5,65" Full Spectrum IRND 0.3 Filter
1x Tiffen 4x5,65" Full Spectrum IRND 0.6 Filter
1x Tiffen 4x5,65" Full Spectrum IRND 0.9 Filter
1x Tiffen 4x5,65" Full Spectrum IRND 1.2 Filter

Sada Filtrů Tiffen 4x5,65" Full Spectrum IRND 0.9 je kombinací jak infračerveného filtru, tak i filtr s neutrální hustotou. IRND je ideální pro HD kamery, které mají větší citlivost na nízké světlo a následně zvýšenou náchylnost ke kontaminaci infračerveným zářením jako je například RED Epic MX a kamery od Blackmagic (Blackmagic 4K production, Blackmagic 2,5K, Blackmagic Ursa a Ursa mini PRO). Při použití standardního filtru s neutrální hustotou, se objevují nežádoucí účinky infračerveného záření.

Tifffen filtry jsou vyráběné pomocí technologie ColorCore™. Tato patentovaná Technologie se vyznačuje souvislým nanášením materiálů filtru mezi dvě části optických skel, vyžadující přesnost zpracování v řádu 0,1 mikrometru a velmi přesné usazení do těla filtru. Metoda ColorCore dovoluje pracovat u filtrů Tiffen s větší barevnou škálou a hustotou než u běžných, sériově vyráběných filtrů obvyklých barev a hustoty materiálu.

  • Infračervený filtr pomáhá zabránit znečištění infračerveným zářením z ovlivnění věrnosti barev snímků; to umožňuje širší barevný gamut a věrnější barvy, obzvláště patrné v tmavších oblastech obrazu.
  • Vodní bílé optické sklo pro vynikající přehlednost.