Kategorie

Sony FE 28mm f/2.0

Sony FE 28mm f/2.0

Značka: ?
Objektiv Sony FE 28mm f/2.0 s konstrukcí odolnou proti vnikání prachu a vlkosti je určen pro fotoaparáty s bajonetem typu E (Full-Frame i APS-C). Ohnisko 28 mm snadno uplatníte nejen při focení v interiérech, kde se díky výborné světelnosti f/2 obejdete často i bez blesku, čímž zachováte nenarušenou atmosféru. Své… číst více
250 Kč / natáčecí den
303 Kč s DPH

Úplný popis

Objektiv Sony FE 28mm f/2.0 s konstrukcí odolnou proti vnikání prachu a vlkosti je určen pro fotoaparáty s bajonetem typu E (Full-Frame i APS-C). Ohnisko 28 mm snadno uplatníte nejen při focení v interiérech, kde se díky výborné světelnosti f/2 obejdete často i bez blesku, čímž zachováte nenarušenou atmosféru. Své využití najde i při focení krajin, či různých akcí.

Jedná se o skvělou volbu k základnímu setovému objektivu.


Propracovaná optika přináší výjimečnou ostrost v celé ploše snímku a krásně plynulý efekt rozmazaného pozadí. Díky světelnosti F2.0 snadněji pořídíte z ruky jasné fotky uvnitř budov nebo za slabého osvětlení.
Vnitřní ostřicí mechanismus zajišťuje stabilní, tiché automatické zaostřování, které se hodí při natáčení videí i fotografování.

Díky kombinaci pevné ohniskové vzdálenosti se 3 asférickými prvky (objektivem AA (Advanced Aspherical) a 2 prvky ED) a vícevrstvé úpravě se v malém těle tohoto objektivu ukrývá výjimečný optický výkon.

Kruhová clona s 9 lamelami v kombinaci s velkou světelností tohoto objektivu umožňuje vytvářet jemný a krásný efekt bokeh na pozadí.

Tento malý objektiv Full-Frame váží pouhých 200 gramů a je ideální pro těla fotoaparátů řady α7 – pro momentky i každodenní použití.

Alternativní produkty

Star
Sony Zeiss Distagon T* 35mm f/1.4 FE ZA
Sony Zeiss Distagon T* 35mm f/1.4 FE ZA
850 ,- / natáčecí den
Star
Sigma 35mm f/1,4 DG HSM Art EF (SONY E MOUNT)
Sigma 35mm f/1,4 DG HSM Art EF (SONY E MOUNT)
500 ,- / natáčecí den
Star
Sigma 24mm f/1,4 DG HSM Art (SONY E MOUNT)
Sigma 24mm f/1,4 DG HSM Art (SONY E MOUNT)
500 ,- / natáčecí den
Star
Sony FE 24mm f/1.4 GM
Sony FE 24mm f/1.4 GM
800 ,- / natáčecí den