Godox TT685 pro Sony

Potřebujete vypůjčit Godox TT685 pro Sony? Godox TT685 pro Sony je výkonný externí blesk, určený pro fotoaparáty Sony s novou Mi paticí. Nabídne plnou podporu TTL i vysokorychlostní synchronizaci (HSS až 1/8000s). Potěší i svým výkonem – směrné číslo 60, který je možné regulovat v rozmezí sedmi clon (od 1/128 do 1/1). Blesk má integrovaný radiový odpalovač, kompatibilní s bezdrátovým systémem Godox X (2.4G). V bezdrátovém radiovém módu… číst více

89,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 2-3 ks
-55% SLEVA 110,-   200,- CENA PŘED SLEVOU

200,- / natáčecí den


1x softbox
1x stojánek
4x Sanyo dobíjecí AA baterie

Godox TT685 pro Sony je výkonný externí blesk, určený pro fotoaparáty Sony s novou Mi paticí. Nabídne plnou podporu TTL i vysokorychlostní synchronizaci (HSS až 1/8000s). Potěší i svým výkonem – směrné číslo 60, který je možné regulovat v rozmezí sedmi clon (od 1/128 do 1/1).

Blesk má integrovaný radiový odpalovač, kompatibilní s bezdrátovým systémem Godox X (2.4G). V bezdrátovém radiovém módu může být použit jako řídící (master) blesk nebo jako řízený (slave) blesk. Pokud použijete k synchronizaci a řízení jednu z řídících jednotek Godox X1T, můžete blesk používat v automatických, polo-automatických režimech i manuálním režimu mimo tělo fotoaparátu.

 

Přednosti blesku Godox TT685S

  • Plná podpora TTL (Sony) i vysokorychlostní synchronizace (HSS).
  • Vysoký výkon (směrné číslo 60 – ISO 100 / 200mm).
  • Podporované módy: TTL / Manuální / Multi.
  • Podpora kompenzace expozice FEC / FEB v rozmezí +- 3EV (v krocích po 1/3 clony).
  • Rozsah výkonu v manuální módu od 1/128 do 1/1 (v krocích po 1/3 clony).
  • Zoom s rozsahem 20 až 200mm.
  • Integrovaný radiový přijímač pro systém Godox X.
  • Podpora radiového TTL slave módu.
  • Rychlé nabíjení na plný výkonu už za 2.6s.

 

Integrovaný radiový přijímač systému Godox X

Blesky TT685 jsou vybaveny vestavěným přijímačem kompatibilním s radiovým systémem Godox X (2.4G). Blesk je tak možné použít buď jako řídící (master) blesk nebo jako řízený (slave) blesk v bezdrátovém radiovém módu.

Pokud použijete řídící jednotku X1T S nebo jednotku Xpro, můžete blesk nejenom synchronizovat, ale i dálkově řídit a přenášet TTL informace. Snadno tak můžete blesk používat mimo tělo fotoaparátu a využívat všech výhod TTL komunikace (automatické režimy, polo-automatické režimy, manuální režim, kompenzace expozice blesku, vysokorychlostní synchronizace …) bez nutnosti k blesku chodit a něco měnit přímo na blesku.

V radiovém systému Godox X je možné synchronizovat a řídit více i různých blesků (studiové blesky, externí speedlite blesky, bateriové blesky …). Více o radiovém systému Godox X se dočtete zde.

 

Napájení a nabíjení blesku

Blesky TT685 jsou napájeny pomocí čtyř baterií typu AA (doporučujeme baterie Panasonic eneloop). S kvalitními bateriemi zvládne až 230 záblesků na plný výkon. Nabíjení blesku trvá od 0.1 do 2.6s. Blesk je možné nabíjet i pomocí externího zdroje – přes konektor pro externí napájení.

 

Ovládání blesku

Blesk má dobře čitelný a přehledný LCD displej. Ovládání je intuitivní a probíhá pomocí čtyř funkčních tlačítek a otočného voliče. Blesk je možné ovládat i přes menu fotoaparátu.

Kompatibilita

Sada je plně kompatibilní s fotoaparáty Sony s paticí Sony MI.

Fotoaparáty SONY: a77II / a7RII / a7R / a58 / a99 / ILCE6000L … a další.


Další produkty k pronájmu v kategorii