Contax Zeiss Super Speed set (21mm, 35mm, 50mm, 85mm, 100mm) EF Mount G.L Optics

Potřebujete vypůjčit Contax Zeiss Super Speed set (21mm, 35mm, 50mm, 85mm, 100mm) EF Mount G.L Optics? Contax Zeiss Super Speed - set objektivů je často přiřovnáván k Zeiss Super Speed objektivům se kterými sdílí velmi podobnou charaktetickou kresbu a podle mnohých i stejnou optiku. S cine přestavbou od firmy GL Optics obsahuje v setu malá sada tři super speed objektivy 35mm, 50mm, 85mm. Všechny objektivy vykryjí fotografický fullframe formát, tudíž nemají problém s nejnovějšímy čipy RED WEAPON 8K. Není divu, že optika Contax Zeiss CY je stále používaná v novějš… číst více

5 440,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 1 ks

-15% SLEVA 960,- 6 400 ,- CENA PŘED SLEVOU


Produkty v setu Contax Zeiss Super Speed set (21mm, 35mm, 50mm, 85mm, 100mm) EF Mount G.L Optics:

Contax Zeiss Super Speed - set objektivů je často přiřovnáván k Zeiss Super Speed objektivům se kterými sdílí velmi podobnou charaktetickou kresbu a podle mnohých i stejnou optiku. S cine přestavbou od firmy GL Optics obsahuje v setu malá sada tři super speed objektivy 35mm, 50mm, 85mm. Všechny objektivy vykryjí fotografický fullframe formát, tudíž nemají problém s nejnovějšímy čipy RED WEAPON 8K.

Není divu, že optika Contax Zeiss CY je stále používaná v novější řadě ZF / ZE (s výjimkou 100), jen s velmi drobnými  změnami v jejich optických provedeních. Contax Zeiss f1.4 "Super speeds" jsou vynikající, mají spoustu charakteru a dodávají svým snímkům neuvěřitelný mood a atmosféru. Contax Zeiss 85mm f1.4 nemá skoro žádné zkreslení a je to pozoruhodný portrétový objektiv. Samozřejmě jde o "vintage", méně kontrastní objektivy s T* coating. Jsou velmi lichotivé vůči pleti a portrétům, což jen podporuje jejich charakter. 35mm f1.4 má fantasticky krémový bokeh WO. Contax Zeiss 50mm f1.4 je ostré a přicloněné ještě dokonaleji. Contax Zeiss 85mm f1.4, má až magicky nulové zkreslení stejně jako 100mm.

GL Optic's re-house předělané objektivy do ocelového PL/EF mountu pro použití na profesionálních kamerách. Dále je na všech objektivech sjednocený přední průměr 95mm pro použití s mattebox / kompendiem. Všechny objektivy Zeiss Contax mají upravenou průběžnou clonu (de-click). Objektivy jsou osazeny ostřícímy dráhamy mod 0.8 a všechny jsou stejně vzdálené od kamery pro zjednodušenou a zrychlenou práci při výměně objektivů. Samozřejmostí je předělaná ostřící dráha objektivů na 330° pro přesné a pohodlné ostření. Ostřící značky jsou po straně objektivů pro usnadnění práce.

  • Contax 35mm f1.4
  • Contax 50mm f1.4
  • Contax 85mm f1.4

Klíčové vlastnosti

  • 77mm závit pro šroubovací filtry (ND, CPL, efektové)
  • 330° ostřící dráhy
  • image circle >32mm
  • objektivy pokrývají fotografický fullframe (vistavision+)
  • 95mm clip-on přední průměr objektivů

Další produkty k pronájmu v kategorii