Contax Zeiss Super Speed set (35mm, 50mm, 85mm, EF Mount) G.L Optics

Potřebujete vypůjčit Contax Zeiss Super Speed set (35mm, 50mm, 85mm, EF Mount) G.L Optics? Contax Zeiss Super Speed - set objektivů je často přiřovnáván k Zeiss Super Speed objektivům se kterými sdílí velmi podobnou charaktetickou kresbu a podle mnohých i stejnou optiku. S cine přestavbou od firmy GL Optics obsahuje v setu malá sada tři super speed objektivy 35mm, 50mm, 85mm. Všechny objektivy vykryjí fotografický fullframe formát, tudíž nemají problém s nejnovějšímy čipy RED WEAPON 8K. Není divu, že optika Contax Zeiss CY je stále používaná v novějš… číst více

3 400,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 1 ks

-15% SLEVA 600,- 4 000 ,- CENA PŘED SLEVOU


Produkty v setu Contax Zeiss Super Speed set (35mm, 50mm, 85mm, EF Mount) G.L Optics:

Contax Zeiss Super Speed - set objektivů je často přiřovnáván k Zeiss Super Speed objektivům se kterými sdílí velmi podobnou charaktetickou kresbu a podle mnohých i stejnou optiku. S cine přestavbou od firmy GL Optics obsahuje v setu malá sada tři super speed objektivy 35mm, 50mm, 85mm. Všechny objektivy vykryjí fotografický fullframe formát, tudíž nemají problém s nejnovějšímy čipy RED WEAPON 8K.

Není divu, že optika Contax Zeiss CY je stále používaná v novější řadě ZF / ZE (s výjimkou 100), jen s velmi drobnými  změnami v jejich optických provedeních. Contax Zeiss f1.4 "Super speeds" jsou vynikající, mají spoustu charakteru a dodávají svým snímkům neuvěřitelný mood a atmosféru. Contax Zeiss 85mm f1.4 nemá skoro žádné zkreslení a je to pozoruhodný portrétový objektiv. Samozřejmě jde o "vintage", méně kontrastní objektivy s T* coating. Jsou velmi lichotivé vůči pleti a portrétům, což jen podporuje jejich charakter. 35mm f1.4 má fantasticky krémový bokeh WO. Contax Zeiss 50mm f1.4 je ostré a přicloněné ještě dokonaleji. Contax Zeiss 85mm f1.4, má až magicky nulové zkreslení stejně jako 100mm.

GL Optic's re-house předělané objektivy do ocelového PL/EF mountu pro použití na profesionálních kamerách. Dále je na všech objektivech sjednocený přední průměr 95mm pro použití s mattebox / kompendiem. Všechny objektivy Zeiss Contax mají upravenou průběžnou clonu (de-click). Objektivy jsou osazeny ostřícímy dráhamy mod 0.8 a všechny jsou stejně vzdálené od kamery pro zjednodušenou a zrychlenou práci při výměně objektivů. Samozřejmostí je předělaná ostřící dráha objektivů na 330° pro přesné a pohodlné ostření. Ostřící značky jsou po straně objektivů pro usnadnění práce.

  • Contax 35mm f1.4
  • Contax 50mm f1.4
  • Contax 85mm f1.4

Klíčové vlastnosti

  • 77mm závit pro šroubovací filtry (ND, CPL, efektové)
  • 330° ostřící dráhy
  • image circle >32mm
  • objektivy pokrývají fotografický fullframe (vistavision+)
  • 95mm clip-on přední průměr objektivů

Další produkty k pronájmu v kategorii