Fujifilm GF 32-64mm f/4 R LM WR

Potřebujete vypůjčit Fujifilm GF 32-64mm f/4 R LM WR? Fujifilm GF 32-64 mm/4 R LM WR je zbrusu nový standardní objektiv vytvořený pro bezzrcadlový středoformátový fotoaparát Fujifilm GFX 50S. Objektiv je vybaven novým bajonetem typu G a populárním clonovým kroužkem. Další novinkou je ovládací pozice clonového kroužku (C), která umožňuje nastavení clony přímo na těle fotoaparátu. Objektiv je díky své vylepšené konstrukci odolný vůči prachu, vlhkosti, povětrnostním vlivům a teplotá… číst více

1 500,- / natáčecí den

na dotaz

Fujifilm GF 32-64 mm/4 R LM WR je zbrusu nový standardní objektiv vytvořený pro bezzrcadlový středoformátový fotoaparát Fujifilm GFX 50S. Objektiv je vybaven novým bajonetem typu G a populárním clonovým kroužkem. Další novinkou je ovládací pozice clonového kroužku (C), která umožňuje nastavení clony přímo na těle fotoaparátu. Objektiv je díky své vylepšené konstrukci odolný vůči prachu, vlhkosti, povětrnostním vlivům a teplotám až do –10 stupňů Celsia. Díky všem jmenovaným vlastnostem je Fujifilm GF 32-64 mm/4 R LM WR vhodný pro profesionální použití v opravdu náročných podmínkách.

Světelnost dosahuje hodnoty F4 v celém ohniskovém rozsahu (hloubkou ostrosti to odpovídá cca F3,1 na full frame čipu). Clona má 9 lamel a maximální hodnotu F32. Pokud nastavíte hodnotu C na clonovém kroužku, je možné ji ovládat pomocí voličů na těle fotoaparátu. Ostřit lze od 50 centimetrů na nejširší a 60 centimetrů na nejdelší ohniskové vzdálenosti, zvětšení pak může dosáhnout hodnoty 0,12×.

  • Fujifilm G Mount
  • 25-51mm (35mm Equivalent)
  • Aperture Range: f/4 to f/32 (35mm ekvivalent cca f3)
  • Optický systém tvoří konstrukce jedenácti skupin a čtrnácti prvků, z nich každý využívá jeden ze tří typů prvků objektivu: asférickou čočku, ED čočku a super ED čočku, včetně vysoce přesných clonových objektivů s velkou aperturou. Systém dosahuje vysoké kvality snímků, která se vyrovná objektivům s pevnou ohniskovou vzdáleností jak při pořizování širokoúhlých záběrů, tak při standardních ohniskových vzdálenostech. Výsledkem je, že objektivy dosahuje extrémně vysoké kvality napříč celým snímkem od středu až po samotné okraje.
  • Objektiv využívá metodu vnitřního ostření, díky čemuž je váha ostřicí čočky nižší, zatímco díky lineárnímu motorku využívanému pro zaostřování je funkce AF rychlejší a zároveň tišší.

Další produkty k pronájmu v kategorii