Kategorie

Godox TT685 pro Canon

Godox TT685 pro Canon

Značka: ?
Godox TT685 pro Canon je výkonný externí blesk, určený pro fotoaparáty Canon. Nabídne plnou podporu E-TTL II i vysokorychlostní synchronizaci (HSS až 1/8000s). Potěší i svým výkonem – směrné číslo 60, který je možné regulovat v rozmezí sedmi clon (od 1/128 do 1/1).   Blesk má… číst více
200 Kč / natáčecí den
242 Kč s DPH

Úplný popis

Godox TT685 pro Canon je výkonný externí blesk, určený pro fotoaparáty Canon. Nabídne plnou podporu E-TTL II i vysokorychlostní synchronizaci (HSS až 1/8000s). Potěší i svým výkonem – směrné číslo 60, který je možné regulovat v rozmezí sedmi clon (od 1/128 do 1/1).

 

Blesk má integrovaný radiový odpalovač, kompatibilní s bezdrátovým systémem Godox X (2.4G). V bezdrátovém radiovém módu může být použit jako řídící (master) blesk nebo jako řízený (slave) blesk. Pokud použijete k synchronizaci a řízení jednu z řídících jednotek Godox (X1T nebo Xpro), můžete blesk používat v automatických, polo-automatických režimech i manuálním režimu mimo tělo fotoaparátu.

 

Přednosti blesku Godox TT685C

 • Plná podpora E-TTL II (Canon) i vysokorychlostní synchronizace (HSS).
 • Vysoký výkon (směrné číslo 60 – ISO 100 / 200mm).
 • Podporované módy: ETTL / Manuální / Multi.
 • Podpora kompenzace expozice FEC / FEB v rozmezí +- 3EV (v krocích po 1/3 clony).
 • Rozsah výkonu v manuální módu od 1/128 do 1/1 (v krocích po 1/3 clony).
 • Zoom s rozsahem 20 až 200mm.
 • Integrovaný radiový přijímač pro systém Godox X.
 • Podpora radiového TTL slave módu.
 • Rychlé nabíjení na plný výkonu už za 2.6s.

 

Integrovaný radiový přijímač systému Godox X

Blesky TT685 jsou vybaveny vestavěným přijímačem kompatibilním s radiovým systémem Godox X (2.4G). Blesk je tak možné použít buď jako řídící (master) blesk nebo jako řízený (slave) blesk v bezdrátovém radiovém módu.

Pokud použijete řídící jednotku X1T C nebo jednotku Xpro, můžete blesk nejenom synchronizovat, ale i dálkově řídit a přenášet TTL informace. Snadno tak můžete blesk používat mimo tělo fotoaparátu a využívat všech výhod TTL komunikace (automatické režimy, polo-automatické režimy, manuální režim, kompenzace expozice blesku, vysokorychlostní synchronizace …) bez nutnosti k blesku chodit a něco měnit přímo na blesku.

V radiovém systému Godox X je možné synchronizovat a řídit více i různých blesků (studiové blesky, externí speedlite blesky, bateriové blesky …). Více o radiovém systému Godox X se dočtete zde.

 

Napájení a nabíjení blesku

Blesky TT685 jsou napájeny pomocí čtyř baterií typu AA (doporučujeme baterie Panasonic eneloop). S kvalitními bateriemi zvládne až 230 záblesků na plný výkon. Nabíjení blesku trvá od 0.1 do 2.6s. Blesk je možné nabíjet i pomocí externího zdroje – přes konektor pro externí napájení.

 

Ovládání blesku

Blesk má dobře čitelný a přehledný LCD displej. Ovládání je intuitivní a probíhá pomocí čtyř funkčních tlačítek a otočného voliče. Blesk je možné ovládat i přes menu fotoaparátu.

Pronájem obsahuje

 •  1x softbox
 •  1x stojánek
 •  4x Sanyo dobíjecí AA baterie

Alternativní produkty

Star
Profoto A1 AirTTL-C Studio Light for Canon
Profoto A1 AirTTL-C Studio Light for Canon
700 ,- / natáčecí den
Star
Canon blesk SpeedLite 580EX II
Canon blesk SpeedLite 580EX II
300 ,- / natáčecí den