Marsupial Cinesaddle Original

Potřebujete vypůjčit Marsupial Cinesaddle Original? Chcete maximalizovat efektivitu, díky které můžete zapadnout do těsného rozvrhu natáčení? Potom je Cinekinetic Cinesaddle ideální volbou. Mnoho kameramanů používá Cinesaddle primárně jako náhradu za svůj stativ, ale používá se také často k natáčení ze statickému nebo pohybujícího se objektu. Marsupial Cinesaddle verze navíc obsahuje kapsu pro nezbytné příslušenství, které je potřeba po ruce. Cinesaddle podporuje všechny profesion… číst více

300,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 1 ks

Chcete maximalizovat efektivitu, díky které můžete zapadnout do těsného rozvrhu natáčení? Potom je Cinekinetic Cinesaddle ideální volbou. Mnoho kameramanů používá Cinesaddle primárně jako náhradu za svůj stativ, ale používá se také často k natáčení ze statickému nebo pohybujícího se objektu. Marsupial Cinesaddle verze navíc obsahuje kapsu pro nezbytné příslušenství, které je potřeba po ruce.

Cinesaddle podporuje všechny profesionální digitální videokamery Betacam včetně filmových kamery 35mm a 16mm.

Spodní část Cinesaddle se formuje podle tvaru předmětu, na němž je umístěna, čímž zabraňuje jejímu sklouznutí. Vysoce kvalitní kuličky uvnitř Cinesaddle absorbují vibrace a poskytují pro fotoaparát velmi stabilní povrch.

  • Rozměry: 30,5 cm x 30,5 cm
  • Hmotnost: .55 kg
  • Materiál: plátno
  • Kapsy: 3
  • Primární použití: Fotoaparáty, S16 a S35, RED, ALEXA

Další produkty k pronájmu v kategorii